משלוח חינם לנקודת איסוף קרובה לביתך- ברכישה מעל 299 ש"ח
050-6576798

אספקה ומשלוחיםאספקה ומשלוחים:

עלות המשלוח בישראל:

נקודת שירות קרובה לביתך- 15 ₪. (החבילה תגיע לנקודת שירות הכי קרובה לכתובת שהזנת ברכישה. נקודת שירות היא חנות/פיצוציה/מכולת שכונתית...בכל עיר יש מספר רב של נקודות שירות)

משלוח עד הבית/ העבודה או כל כתובת בישראל- לבחירתך:

- בקנייה מעל 499 ₪ משלוח חינם.*לא ניתן לממש את ההטבה ברכישה באמצעות שובר BUYMY או קידיקארד.

- בקנייה מתחת ל 499 ₪ עלות המשלוח 29 ₪


איסוף עצמי- בישראל:

ניתן לאסוף ללא תשלום את ההזמנה מהסטודיו בירושלים, בתיאום מראש בלבד. טלפון לתיאום האיסוף 050-6576798.

עלות המשלוח מחוץ לישראל:

18$ או 60 ש"ח למשלוח.

משלוחים לחו"ל מתבצעים בדואר רשום דרך דואר ישראל. המשלוח כולל מספר מעקב אחר החבילה- למעקב אנא כנסו לאתר דואר ישראל- לחץ כאן .


1.       החברה מתחייבת לארוז ולהוציא למשלוח את הזמנתך תוך 2-5 ימי עסקים מהיום בו אישרה חברת האשראי את העסקה. אם זאת החברה עושה כמיטב יכולתה להקדים את מועד האספקה ו/או להתאימו לצורכי המזמין, וזאת בכפוף למדיניות חברות השליחויות. אספקת המוצרים ללקוח מבוצעת באמצעות חברות שליחויות חיצונית או בדואר רשום ולכן החברה אינה יכולה לקחת אחריות על עיכובים הקשורים לחברות השליחויות.

2.       ההזמנה תסופק לכתובת שנמסרה בתהליך הרישום באתר, אלא אם צוין אחרת. במידה והכתובת הנמסרת למשלוח היא בית עסק, יש לציין את שם בית העסק בהזמנה.

3.       סכום דמי המשלוח יופיע בתום תהליך ההזמנה תחת המוצרים שבחר הלקוח לרכוש וייגבה בעת ביצוע הזמנת המוצרים. במקרה של עסקה בתשלומים, ייתכן ודמי המשלוח ייגבו במסגרת התשלום הראשון.

4.       במשלוח עם שליח עד הבית (בישראל בלבד), יתאם השליח זמן הגעה מראש ולכן מומלץ להיות זמינים לאחר ההזמנה באתר. שעות השליחות הנן בין השעות 09:00 ועד 18:00 (א'- ה' למעט ערבי חג ומועדים), על כן כדאי לבחור כתובת נוחה לקבלת המשלוח. מהרגע בו החברה סיפקה לחברת שילוח את המוצר זמן אספקת המוצרים יהיה בין 2-4 ימי עסקים ובהתאם לתנאי האספקה הנהוגים שם.

5.       במידה וכתובת המשלוח נמצאת בישובים חריגים בישראל תתבקש תוספת של 11 ש"ח על פי מחירון חברת השליחויות.אנו ניצור עימך קשר לתוספת תשלום או לשינוי אופן המשלוח. 

6.       בדואר רשום למשלוח בישראל זמן אספקת המוצרים יהיה עד 14 ימי עסקים (א'- ה' למעט ערבי חג ומועדים), מהרגע בו החברה סיפקה לדואר את המוצרים ובכפוף לפעילות דואר ישראל. לאחר שליחת החבילה תקבל במייל מספר רשום למעקב באתר דואר ישראל.

7.       במשלוחים מחוץ לישראל זמני השליחה וההעברה מבוססים על הערכה בלבד ואינם מובטחים. בדואר רשום למשלוח זמן אספקת המוצרים יהיה עד 30 ימי עסקים (א'-ה' למעט ערבי חג ומועדים), מהרגע בו החברה סיפקה לדואר את המוצרים ובכפוף לפעילות דואר ישראל. לאחר שליחת החבילה תקבל במייל מספר רשום למעקב באתר דואר ישראל.

8.       משלוחים מחוץ לישראל, אנא שימו לב כי היבוא והמסים עשויים לחול על קבלת הזמנות שנשלחו מחוץ לאיחוד האירופי. חובות ומסים אלה הם מעבר לשליטתנו ונקבעים על ידי רשות המכס של מדינת היעד שבחרת. העלויות תלויות במספר גורמים כגון ארץ המוצא של המוצר שנרכש, שיעורי מע"מ מקומיים ומסים מקומיים לייבוא. באחריותך לשלם אותם אם וכאשר תתבקש על ידי הרשויות המקומיות שלך.

9.       בישראל בלבד, ניתן לתאם איסוף עצמי של הפריט מהסטודיו בירושלים והלקוח לא יחויב בדמי משלוח. באחריותך לתאם את איסוף המוצרים בתיאום טלפוני עם החברה. איסוף ההזמנה יינתן למחרת יום ביצוע ההזמנה

10.   החברה לא תישא באחריות על עיכובים ותקלות באספקת המוצרים כתוצאה מסיבות שאינן בשליטתה. כגון: שביתות, השבתות, מלחמות, תקלות במערכות המחשוב הטלפונים התקשורת, פעולות איבה או כוח עליון כגון מלחמה רעידת אדמה וכו'. במקרים אלו החברה תעמוד לרשותכם על מנת לנסות לפתור כל בעיה. במקרה של איחור או עיכוב הידועים מראש על החברה ליידע את הלקוח וזאת באמצעות פרטי התקשורת אשר נמסרו על ידי הלקוח במועד הרכישה.

11.   מועדי האספקה המפורטים לעיל אינם חלים על מוצרים שאזלו מהמלאי.

12.   במקרה של אובדן או נזק אחריות למקרה תחול על פי תקנון חברת השליחים או דואר ישראל.

13.   החברה שומרת לעצמה את הזכות לעדכן מעת לעת, בהתאם לצורך ועל פי שיקול דעתה את מחירי המשלוחים ותנאי השילוח.

14.   בכל בעיה בנושאי המשלוח אנחנו כאן לשירותך : דואר אלקטרוני  mitmit@babymitmit.com או טלפונית 972-50-657-6798+. 

  

 

טואול - בניית אתרים